Свято для літніх людей організували студенти ТНМУ

У день Святого Миколая волонтери Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, заздалегідь приготувавши новорічні прикраси та подаруночки, завітали у релігійну організацію «Жіночий Монастир Служебниць Господа і Діви Марії з Матара Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ». Тут під опікою сестер-монахинь перебувають самотні літні люди.

Наші волонтери подарували незабутню новорічну атмосферу, відчуття справжнього свята кожному мешканцю монастиря! До акції долучилися Запорожан Степан Йосипович та Ястремська Світлана Олександрівна. Серед студентів-волонтерів були Пилипів Віта, Побігушка Оксана, Авдєєв Богдан та Бурмас Ірина.

Благодійні поїздки у монастир, організовані нашими волонтерами, відбуваються щосереди!

Давайте робити наш світ хоча б на трішки кращим і добрішим.

Світлини Віти Пилипів.