Студенти ТНМУ стали помічниками Святого Миколая

Протягом навчального семестру студенти-волонтери ТНМУ докладали всіх зусиль, щоб провести багато благодійних акцій та допомогти якомога більшій кількості людей. Загалом нашим студентам вдалось провести близько 40 заходів.

За доброю традицією загальноуніверситетського волонтерського руху «Misericordia» , ГО «Інститут досліджень національної спадщини» та науково-краєзнавчої студії «Терполяни» напередодні Дня Святого Миколая було огранізовано низку заходів у рамках проєкту «Миколай про тебе пам’ятає». Зокрема, волонтери відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей, cоціальне середовище для молоді з інвалідністю «Карітас», Обласний навчально-реабілітаційний центр по вул. Братів Бойчуків,6 та його випускника Ігоря Баранишина. В ході акцій волонтери подарували підопічним зимовий одяг, взуття, книги, канцелярське приладдя, засоби особистої гігієни, солодощі, фрукти, а також поділились теплом свого серця. Кожна дівчинка Центру соціально-психологічної реабілітації дітей отримала в подарунок новорічне платтячко та прикраси.

До благодійних акцій долучалися викладачі ТНМУ: проф. Дмитро Вакуленко, доц. Наталія Калинюк, доц. Богдан Олегович Паласюк, доц. Богдан Михайлович Паласюк, доц. Лариса Кравчук, доц. Андрій Горкуненко, доц. Оксана Багрій-Заяць, доц. Зоряна Майхрук, доц. Ольга Христенко, доц. Христина Погорецька, доц. Людмила Пацкань, доц. Софія Гриценко, асист. Степан Гриценко та студенти ТНМУ: Опер Тетяна, Бучко Андріана, Сороківський Ілля, Надкевич Анастасія, Пелип Христина та Оксана, Струк Марта,  Вахновська Вікторія, Майхрук Ігор та Христина, Сторощук Діана, Сидорчук Діана, Колесник Анастасія, Рибенчук Марта, Галас Мирослава, Добрянська Яна, Бойко Ірина, Дерда Ірина, Чайка Яна, Кузьмич Ольга, Якимчук Марія, Кисіль Вікторія, Ванкевич Степан, Дячишин Анастасія, Бондар Катерина, Вегера Інна та Сворак Софія .

Староста загальноуніверситетського руху MISERICORDIA Опер Тетяна.