Вітання ректора ТДМУ з Новим роком і Різдвом Христовим!

Дорогі колеги і студенти!

Щиро вітаю вас з Новим 2019 роком і Різдвом Христовим!

Зимові свята дарують нам казковий настрій і гуртують довкола споконвічних християнських цінностей. Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання, нові життєві задуми й бажання, новий крок у незвідане майбутнє.

Бажаю, щоб Новий 2019 рік для вас був сповнений добрими справами, яскравими подіями, позитивними емоціями та новими досягненнями. Нехай він увійде у ваші оселі з миром, достатком і процвітанням.

Щиро вірю в те, що в Новому році Тернопільський державний медичний університет і кожного з нас очікують лише позитивні зміни.

Нехай у 2019 році здійснюються найзаповітніші мрії! Бажаю всім міцного здоров’я, родинного тепла та затишку! Нехай наші серця будуть сповненими любові до ближнього, а вся наша країна живе у злагоді!

Бажаю, щоб Святий вечір увійшов у кожен дім, а народження Сина Божого принесло радість усім нам. Нехай світло Різдвяної зорі осяє ваші домівки щастям і любов’ю!

Божої вам благодаті, щасливого Нового року і веселої коляди!

Ректор ТДМУ – Михайло Корда.