Зустріч представників ТДМУ із студентами Чортківського державного медичного коледжу

Делегація Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського на чолі проректором з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професором Степаном Запорожаном 21 квітня цього року відвідала Чортківський державний медичний коледж з метою проведення профорієнтаційної роботи зі студентами коледжу.

До складу делегації увійшли декан медичного факультету, професор Оксана Боярчук, декан стоматологічного факультету, доцент Світлана Бойцанюк, декан фармацевтичного факультету, доцент Дмитро Корбко, заступник відповідального секретаря приймальної комісії, доцент Віталій Кульчицький та член приймальної комісії Дмитро Чернецький.

Представники делегації провели зустріч з директором Чорківського державного медичного коледжу, кандидатом медичних наук Любомиром Біликом, який розповів про останні здобутки колективу коледжу. Вони також ознайомилися з навчальної базою закладу. Потрібно зазначити, що у коледжі значна увага приділяється не тільки навчанню, але й духовному і патріотичному вихованню студентів. Було відмічено низку позитивних моментів, які варто було б започаткувати і у нашому виші.

Згодом відбулася зустріч зі студентами випускних курсів закладу з метою їх ознайомлення з діяльністю Тернопільського державного медичного університету та умовами вступу до закладу у 2015 році.

Зі вступним словом звернувся директор коледжу Любомир Білик, який представив делегацію ТДМУ.


Привітання від ректора Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професора Михайла Корди передав проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан, який у своїй доповіді детальніше зупинився на основних здобутках університету та окреслив перспективи на майбутнє.Про напрямки розвитку та досягнення медичного факультету розповіла декан факультету, професор Оксана Боярчук.


Декан стоматологічного факультету, доцент Світлана Бойцанюк ознайомила студентів коледжу з можливостями та особливостями навчання та факультеті.


Здобутки фармацевтичного факультету представив декан, доцент Дмитро Коробко.


Заступник відповідального секретаря приймальної комісії, доцент Віталій Кульчицький ознайомив майбутніх абітурієнтів з переліком спеціальностей, за якими проводитиметься набір у ТДМУ, та умовами вступу у 2015 році.


Делегація висловлює подяку директору коледжу Любомиру Білику за надану можливість ознайомитись із закладом та провести профорієнтаційну роботу із студентами коледжу.