Студенти-стоматологи ТДМУ привезли чергову нагороду

Студенти стоматологічного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського здобули друге місце під час Міжнародного конкурсу на кращу практичну роботу серед студентів стоматологічних факультетів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації «Фахівець-2015», який відбувся 23 квітня цього року у Львівському національному медичному університеті імені Д.Галицького.

Нагадаємо, що ініціатором та головою оргкомітету конкурсу є заслужений діяч науки і техніки, професор Ніна Смоляр.

До команди Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, яку очолила доцент кафедри дитячої стоматології Наталія Гевкалюк, увійшли студент п’ятого курсу Вадим Гладій і студентка четвертого курсу Олена Присяжнюк.

Конкурсну практичну роботу оцінювало вимогливе журі, зокрема голова Львівського осередку Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології, доцент Галина Солонько, доцент кафедри стоматології дитячого віку Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького Зоряна Пришко, завідувач кафедри терапевтичної стоматології Львівського медичного інституту, кандидат медичних наук Богдана Гриник, доцент кафедри дитячої стоматології Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Наталія Гевкалюк, доцент кафедри терапевтичної стоматології Української медичної стоматологічної академії, кандидат медичних наук Елла Ніколішина.

У конкурсі взяли участь студентські команди Львівського медичного інституту, Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького, Ужгородського національного університету, Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського та Української медичної стоматологічної академії.

Завданням практичної роботи було проведення лікування та реставрація зубів фронтальної ділянки. За результатами конкурсу наша команда посіла почесне ІІ місце.

Вітаємо нашу команду із вагомим доробком. Бажаємо студентам стоматологічного факультету не зупинятися на досягнутому і наступного року покращити результат.