Студенти ТДМУ прийняли військову присягу

На базі навчального оздоровчого комплексу «Червона калина» Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 23 квітня 88 студентів п’ятого і шостого курсу, які пройшли військову підготовку за програмою офіцерів запасу на кафедрі медицини катастроф та військової медицини, прийняли присягу на вірність народу України. Вони виконали на «відмінно» вправи зі стрільби із стрілецької зброї і проявили дисциплінованість, старанність у здобутті знань і практичних навичок.
У цьому урочистому і хвилюючому заході взяли участь ректор ТДМУ, професор Михайло Корда, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Степан Запорожан, заступник декана медичного факультету Галина Крицька, завідувач кафедри медицини катастроф і військової медицини, професор Арсен Гудима, а також представники цієї кафедри – заступник завідувача, доцент Ігор Гарасимів, старший викладач Віктор Лотоцький, викладач Юрій Щирба.
Кожен курсант склав присягу на вірність народу України і скріпив її особистим підписом.


«Від себе і керівництва університету щиро вітаю вас із цим урочистим днем. Ми пишаємося вами і віримо, що в потрібний час ви з гідністю виконаєте свій громадянський обов’язок. Сьогодні разом з вами радіють ваші рідні, друзі і близькі. Ставши офіцерами медичної служби України, ви взяли на себе відповідальність за власну країну. Пишаюся тим, що до лав багатотисячної армії військових медиків влилися і випускники нашого університету, який один з небагатьох зберіг військову кафедру і створив тренувальний центр. Україна сьогодні перебуває в стані війни. Може трапитися так, що невдовзі нас всіх можуть покликати на військову службу. Впевнений, що кожен з нас виконає свій громадянський обов’язок щодо захисту рідної країни. Ще раз щиро вітаю вас і бажаю вам здоров’я, щастя, добробуту і головне – миру!», – звернувся до студентів Михайло Корда.Своїх вихованців привітав і педагогічний колектив кафедри медицини катастроф і військової медицини. Викладачі побажали, аби достоїнство і честь, мужність і відвага супроводжували молодих людей упродовж життя.Нагадаємо, що шестеро студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського (Олександр Башта, Михайло Денисюк, Зіновій Гвоздик, Іванна Чобанюк, Сергій Коновалов, Ірина Токарчук) брали участь в зоні бойових дій і надавали медичну допомогу нашим воїнам. Двоє з них – Зіновій Гвоздик і Олександр Башта – також цього дня склали присягу.

Після урочистостей рідні та близькі вітали своїх синів і доньок із важливим кроком у їхньому житті. Молоді люди раділи сонячній погоді і успішно пройденій підготовці. Та найважливіше, аби в їхньому житті здобуті знання і навички знадобилися лише для життя в мирних умовах.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.