Представниця корпусу миру відвідала ТДМУ

Нещодавно один із спеціалістів Корпусу миру США завітала із робочим візитом до Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Під час зустрічі Жанни Гриценко із ректором вищого навчального закладу, професором Михайлом Кордою, завідувачем кафедри іноземних мов з медичною термінологією Ольгою Денефіль, відповідальним викладачем Тетяною Горпініч, помічником проректора з науково-педагогічної роботи та соціальних питань Ольгою Яремчук мова йшла про налагодження тісної співпраці і залучення волонтерів Корпусу миру США з метою удосконалення навичок володіння іноземною мовою за професійним спрямуванням студентами та викладачами ТДМУ, які викладають фахові дисципліни для англомовних студентів, активна участь волонтерів у діяльності літніх таборів для студентів.

Зазначимо, що американські добровольці живуть і працюють пліч-о-пліч з українцями, обмінюючись досвідом та започатковуючи стосунки, які у більшості випадків тривають досить довго. Жанна Гриценко відвідала гуртожиток Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, де за допомогою директора студмістечка Юрія Балабана ознайомилася з умовами проживання для волонтера-добровольця.

Представниця Корпусу миру відзначила високий рівень університету і хорошу основу для подальшої співпраці.