Науковці ТДМУ отримали відзнаки обласної ради і облдержадміністрації

Напередодні Дня науки науковців, викладачів, аспірантів та студентів Тернопільського краю голова обласної ради Василь Хомінець та виконуючий обов’язки заступника голови облдержадміністрації Іван Бабійчук відзначили спільними грамотами за вагомий внесок у розвиток наукової галузі. Відзнаки отримали і представники Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, зокрема завідувач кафедри медицини катастроф і військової медицини, професор Арсен Гудима, завідувач кафедри функціональної діагностики та клінічної патофізіології, професор Марія Марущак, завідувач кафедри клініко-лабораторної діагностики, професор Інна Криницька, доцент кафедри фармакології з клінічною фармакологією, керівник наукового відділу Оксана Шевчук, старший науковий співробітник, доцент, завідувач Центральної науково-дослідної лабораторії Наталія Лісничук, аспірант кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії, голова Студентського наукового товариства Світлана Лотоцька, аспірант кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами Ярина Йосик.


«У цій залі сьогодні зібралися представники наукової еліти Тернопільщини. На жаль, наукова праця у нашій державі не пошанована належним чином. Переконаний, що ситуація зміниться на краще, адже українські науковці, у тому числі і тернопільські, уже довели, що мають величезний фаховий потенціал, сучасні інноваційні ідеї та розробки. Вірю, що українська наука ще відзначиться на світовому рівні новими відкриттями та дослідженнями. Бажаю вам наснаги до праці та вагомих досягнень», – побажав Василь Хомінець.
Виконуючий обов’язки заступника голови облдержадміністрації Іван Бабійчук також побажав науковцям всіляких гараздів і висловив сподівання, що невдовзі держава почне більше вкладати у розвиток науки в нашій країні.

Нагадаємо, що День науки в Україні відзначають щороку у третю неділю травня. Цьогоріч професійне свято науковців припадає на 17 травня.

Ми вітаємо всіх науковців нашого університету і бажаємо нових наукових досягнень, світового визнання і гідної винагороди за ваші винаходи.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.