Студенти ТДМУ підготували до Дня матері святковий концерт

Вшанування матерів відбулося 12 травня в актовій залі адміністративного корпусу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського у формі святкового концерту «Цілуймо руки наших матерів». Своїми талантами студенти ТДМУ поділилися із всіма присутніми в залі. Молоді люди неабияк хвилювалися, адже на святковий концерт прийшли їхні найрідніші люди – мами і бабусі. Кожному учаснику хотілося якнайщиріше донести слова подяки і любові за допомогою пісні, вірша, танцю, гри на музичних інструментах.

Розпочався вечір із пісні «Мамо» у виконанні студентки медичного факультету Олени Туманової. Слідом за нею студенти п’ятого курсу медфакультету Ольга Бугель та Тарас Бідованець присвятили найріднішим людям пісню «О, Царице».

Потрібно відзначити неймовірні вокальні дані студентки першого курсу навчально-наукового інституту медсестринства Юлії Теслюк, які вона продемонструвала у пісні «Любов твоя, мамо». Приємно, що така талановита молодь навчається в нашому університеті.

Ніжним виконанням пісні «Мама моя» вразила і студентка Юлія Федько.

Дует  чарівних дівчат – Мар’яни Палихати  та Наталі Довбенко – подарував пісню «Дякую тобі, мамо».

Студентка медичного факультету Марта Сивик виконала пісню «Балада про маму». Потрібно зазначити, що Марта також стала відкриттям на творчій студентській ниві. Такий талант гідно можна презентувати на загальноміських і загальноукраїнських конкурсах.

Мажорного настрою цього вечора додав танець в українському стилі від гурту «Червона калина», який складається із студентів ТДМУ. Пісня «Соколята» прозвучала у виконанні студенти Наталії Шастків.

Пісню «Як співає мама» виконала студентка стоматологічного факультету Христина Врублевська.

Святковий концерт був також наповнений творчими виступами дітей викладачів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Зокрема прозвучали музичні композиції у виконанні Владислава та Богданни Довгалюків, талановитих дітей доцента кафедри гістології та ембріології Аліни Довгалюк.

Донька доцента кафедри медичної біохімії Тетяни Ярошенко Вікторія також поділилася своєї творчістю.

Представники танцювального клубу «Альянс» подарували танець «Феєрія краси». До танцювального складу увійшли: син завідувача кафедри медичної біології, професора Лариси Федонюк – Ярослав Білик, донька доцента кафедри терапевтичної стоматології Наталії Чорній – Софія, син асистента кафедри медичного права Надії Гуменної – Владислав, донька доцента кафедри гістології та ембріології Аліни Довгалюк – Богдана, син доцента кафедри первинної медико-санітарної допомоги та загальної практики сімейної медицини Неоніли Корильчук – Степан, донька доцента кафедри гістології та ембріології Алли Котик – Анастасія Стрижак.

Пісню «Про Маму…» виконав студент другого курсу медичного факультету Михайло Думнич. Йому акомпонував студент четвертого курсу медичного факультету Петро Чукур. Студентка другого курсу медичного факультету Ярина Турко присвятила всім мамам пісню «Мальви».

Патріотичної нотки додав гурт ТДМУ «Prima vera» за допомогою пісні «Україна єдина».

Вірш «Синівська шана» продекламувала студентка першого курсу медичного факультету Ілліана Года.

Під час виконання авторської пісні Ярини Турко виступаючі подарували своїм матерям букети квітів.

Ведучими цього вечора були студенти Анна Чикита, Михайло Бандрівський, Уляна Сатурська та Назар Заник.