Студенти і викладачі ТДМУ позмагалися в інтелектуальному двобої

Оргкомітет гри «Що? Де? Коли?» в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 6 травня зробив цікавий експеримент, а саме провів інтелектуальний двобій між викладачами і студентами. Зазначимо, що за задумом майбутніх медиків, команди гравців були мішаного типу.

image002 image001

«Мета цієї інтелектуальної дуелі полягає в тому, аби зблизити викладачів і студентів, дати їм можливість разом попрацювати в одній команді. Переможцями стануть ті, хто упродовж трьох раундів набере найбільшу кількість правильних відповідей. Окрім того, капітани мають можливість подати апеляцію, якщо їх не влаштовуватиме рішення журі. Для цього двобою питання готував оргкомітет, який складається з таких студентів, як Богдан Фещенко, Артем Мацько, Олег Мельник, Юлія Ярош і мене. За моїми спостереженнями, учасники обох команд відразу знайшли спільну мову, активно обговорювали версії відповідей на кожне питання і доброзичливо ставилися один до одного», – розповів Михайло Бандрівський.

image003 image004

Отже, ввечері 6 травня за звання кращих інтелектуалів змагалися дві команди. До складу першої увійшли проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ, доцент кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії Юлія Данилевич, доцент кафедри медичної біохімії Тетяна Ярошенко, студенти медичного факультету Марія Брезніцька, Петро Табас, Катерина Андрушкевич. Команда №2 складалася з доцента кафедри медицини катастроф і військової медицини Петра Левицького, старшого лаборанта кафедри гістології та ембріології Соломії Крамар, викладача кафедри філософії та суспільних дисциплін Тараса Кадобного, студентів медичного факультету Наталії Закерничної, Мар’яни Яремишин і Тараса Колесника.

image005 image006

«Насправді сьогодні грати дуже легко, оскільки за нашим столом зібралися ті люди, з яким приємно і цікаво спілкуватися. Знаю всіх викладачів, які вирішили взяти участь у цій події. Питання виявилися легшими, ніж я очікувала. Окрім того, викладачі допомагають нам прийняти правильне рішення», – поділилася враженнями студентка другого курсу  медичного факультету Катерина Андрушкевич.

Асистент Юлія Данилевич і проректор Іван Кліщ зазначили, що їм цікаво було опинитися пліч-о-пліч зі студентами в одній команді. Юнацький запал, азарт і емоційність додали всім хорошого настрою.

image007 image008

Петро Левицький висловив загальну думку команди щодо того, що всі задоволені, що у цікавий спосіб проводять вільний час.

image009 image010

Зазначимо, що цього разу перемогла команда №2, яка отримала пам’ятні грамоти і призи. Сподіваємося, що цей експеримент матиме продовження, адже він привніс у щоденне життя університету ще одну яскраву барву емоцій і спогадів.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.