У ТДМУ радо зустріли своїх колег з Грузії

Минулого року між Тернопільським державним медичним університетом імені І.Горбачевського та Тбіліським державним медичним університетом були встановлені тісні і дружні контакти. Два виші мають багато спільного у своїй діяльності. Окрім того, досвід Грузії на шляху реформ є цінним сьогодні не тільки для Тернопільського медуніверситету, а й для України в цілому.

IMG_6488

IMG_6473

Представники Тбіліського державного медичного університету проректор, професор Какхабер Челідзе та директор Інституту післядипломної медичної освіти та безперервного професійного розвитку, професор Заза Бокхуа 20 травня зустрілися із ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою.

IMG_6491

IMG_6493

Головна мета приїзду грузинських колег полягає в участі у Всеукраїнській навчально-науковій конференції «Реалізація Закону України Про вищу освіту у вищій медичній та фармацевтичній освіті України», яка присвячена пам’яті ректора, члена-кореспондента НАМН України, професора Леоніда Ковальчука. Окрім того, учасники зустрічі обговорили напрямки і перспективи подальшої співпраці між двома університетами.

Чималу увагу приділили питанням розробки спільних наукових проектів у сфері експериментальної і практичної медицини, реалізації програми академічної мобільності студентів у рамках проекту «Міжнародні літні студентські школи» та програми академічної мобільності викладачів університетів-партнерів з метою читання лекцій з актуальних питань сучасної медичної науки.

IMG_6510

Як зазначили колеги з Грузії, сьогодні їхню країну і нашу об’єднує не тільки спільне прагнення впровадити європейські цінності на своїй території та розвивати співпрацю, а й вистояти у протистоянні російській агресії. Вони також наголосили на важливості збереження традицій.

IMG_6529

Какхабер Челідзе та Заза Бокхуа оглянули експозицію музею, присвяченому Леоніду Ковальчуку, поспілкувалися із студентами ТДМУ та приємно були вражені високим рівнем нашого університету.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.