Тиждень планування сім’ї і репродуктивного здоров’я розпочали в ТДМУ

Студенти медичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 26 травня в адміністративному корпусі вишу провели акцію в рамках Тижня планування сім’ї і репродуктивного здоров’я. Майбутні медики спілкувалися зі своїми однолітками щодо вищеозначених тем, роздавали їм інформаційну продукцію.

IMG_7627 IMG_7629 IMG_7640

«Цю акцію організувала громадська організація «Відродження нації». Вдячні ректору університету за те, що підтримав нашу ініціативу. До речі, студенти з задоволенням роздавали  інформаційні листівки, де був вказаний телефон «гарячої лінії» з планування сім’ї та репродуктивного здоров’ю, адресою сайту, на якому можна в он-лайн режимі поставити запитання фахівцям», – розповіла тренер громадської організації Ольга Горошко.

IMG_7637