Меню Закрити

Студенти-іноземці ТДМУ співали і читали вірші українською мовою

Сьогодні на підготовчому відділенні для іноземних студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського навчається 65 представників Сирії, Гани, Пакистану, Нігерії, Єгипту, Марокко, Індії та інших країн світу. Більшість з них у вересні вступатиме до ТДМУ з метою здобути медичну освіту. Навчання на підготовчому відділенні допомагає їм не тільки добре вивчити українську і російську мови, біологію та хімію, математику та інформатику, фізику і краєзнавство, а й знайти нових друзів, краще ознайомитися з містом і традиціями нашої країни.

IMG_8774

Аби студенти-іноземці більше здружилися між собою, викладачі підготовчого відділення разом зі своїми вихованцями підготували концерт, який відбувся 28 травня в актовій залі адміністративного корпусу ТДМУ. Кожен виступаючий ділився своїми враженнями від Тернополя і тернополян, відзначав доброзичливість жителів міста, дбайливе ставлення до них в університеті.

IMG_8581

IMG_8510

Відкрили святковий вечір дружби українські студенти ТДМУ, які подарували народний танець.

IMG_8505

IMG_8516

Найбільше присутніх розчулило виконання українських народних пісень і декламування віршів відомих українських письменників. Потрібно відзначити, що студенти і викладачі підійшли до оформлення номерів творчо.

IMG_8741

IMG_8787

На завершення концерту до учасників дійства звернувся декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський, який побажав вихованцям підготовчого відділення не втрачати наснаги у навчанні, докладати усіх зусиль для того, аби бути кваліфікованим фахівцями з обраної професії, а також миру і спокою.

IMG_8729 IMG_8696

IMG_8616

IMG_8582

IMG_8634

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.