Меню Закрити

Студенти-гуртківці ТДМУ видали нову поетичну збірку

Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які є учасниками науково-краєзнавчого гуртка «Терполяни», в останнє в цьому навчальному році провели його засідання. Захід був присвячений приємній події – побачила  світ нова збірка віршів «Калина», до якої увійшли творчі доробки студентів ТДМУ 1-3 курсів, а також їх наставників.

DSC_1320

Керівник гуртка Леонід Кравчук подякував керівництву університету, завідувачу кафедри філософії та суспільних дисциплін, професору Ірині Мельничук за сприяння творчій праці.

DSC_1308

DSC_1290

«З приємністю хочу зазначити те, що ви плідно попрацювали. Результатом роботи є нова поетична збірка, де відображені ваші душевні переживання, емоції і почуття. Хочу побажати вам, шановні студенти, зберегти це натхнення і любов до поезії, душевне тепло, доброту… Ви майбутні лікарі, а це одна з найбільш важливих професій. Лікар не лише полегшує страждання хворого, а й допомагає йому повірити в свої сили і можливості, дарує надію. Він ділиться з пацієнтами душевним теплом і доброю посмішкою. Тож, будьте відповідальними, наполегливими і цілеспрямованими», – побажала завідувач кафедри філософії та суспільних дисциплін, професор Ірина Мельничук.

DSC_1405

Ілюстрації до обкладинки збірки «Калина» зробила студентка першого курсу медичного факультету Орися Потарейко. Долучилися до створення цієї книги і студенти, які перевелися на навчання в ТДМУ зі Сходу.

DSC_1323

«Дуже приємно, що сьогодні ми зібралися з нагоди виходу в світ нової  збірки, до якої увійшли також поетичні доробки студентів, які раніше навчалися в Донецькому національному медичному університеті, іноземних студентів. Це збагачує нашу культуру і ще раз підтверджує, що Схід і Захід єдині», – зазначила декан медичного факультету, професор Оксана Боярчук.

DSC_1333 DSC_1340 DSC_1344

Оксана Романівна від імені ректора ТДМУ, професора Михайла Корди вручила грамоти активним членам гуртка. Відзнаки отримали студентка 3 курсу медичного факультету Ольга Кіпибіда, студентки 2 курсу медичного факультету Оксана Лабівка і Вікторія Васильчук, 1 курсу – Орися Потарейко.

DSC_1260

DSC_1265 DSC_1293 DSC_1331

З появою нової поетичної збірки гуртківців привітав доцент кафедри медичної фізики та медичного обладнання, поет і краєзнавець Валерій Дідух.  

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачеського.