Меню Закрити

The 4th isirv-AVG Conference International society for Influenza and other Respiratory Virus Diseases

З 2 по 4 червня  у м. Остін, штат Техас (США) відбулось засідання International society for Influenza and other Respiratory Virus Diseases (ISIRV), в рамках якої було проведено The 4th isirv-AVG Conference «Novel Antiviral Therapies for Influenza and other Respiratory Viruses: Bench to Bedside».

У роботі конференції на базі Техаського університету брало участь понад 200 учасників з різних країн світу, з них 12 молодих науковців світу, для участі яких був виділений грант (під патронатом ВООЗ), серед них і аспірант кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією , шкірними та венеричними хворобами ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського Ярина Йосик (науковий керівник чл.-кор. НАМНУ, проф. М.А. Андрейчин).

International society for Influenza and other Respiratory Virus Diseases (ISIRV) – міжнародна організація, що опікується проблемами вірусних інфекцій, до складу якої входить isirvAVG (antiviral group),  голова – проф. Alan Hay (The Francis Crick Institute, London, UK).

 

YAryna-Josyk

 

Ярина Йосик виступила з доповіддю на тему: «Enterosorbents efficiency for acute respiratory infections» (науковий керівник проекту чл.-кор. НАМНУ, проф. М.А. Андрейчин), що викликала жвавий інтерес і дискусію. Всі матеріали опубліковані у збірнику «Novel Antiviral Therapies for Influenza and other Respiratory Viruses: Bench to Bedside» (4-6 червня 2015, м. Остін, Техас).

????????????????????????????????????
Під час дискусії з проф. клінічної вірусології Madhu Khanna (Sree Chitra Tirunal Institute for Medical Sciences and Technology, Thiruvananthapuram)

 На конференції були представлені результати досліджень, що висвітлювали клінічні особливості перебігу грипу та інших респіраторних інфекцій в різних країнах, лабораторну діагностику, тактику лікування та контроль за ними. Обговорювали ефективність противірусних препаратів, проблеми розвитку резистентності вірусів до медикаментів і ефективність протигрипозних вакцин нових генерацій. Звітність по захворюваності грипом та іншими ГРВІ презентували у доповідях представники CDC (Centers for Disease Control, Atlanta, USA) – Nancy Cox, та WHO (World Health Organisation, Geneva, Switzerland) – Nahoko Shindo.

Перше пленарне засідання було присвячене проблемам діагностики та лікування хворих на грип (cезонний та пандемічний), які включені у світові стандарти надання медичної допомоги хворим на ці недуги.

  1. Public Health Impact of Antiviral Therapy for Influenza – Nancy Cox, CDC Atlanta, USA.
  2. Clinical Development of Antivirals for Respiratory Disease – Frederick Hayden, University of Virginia, Charlottesville, USA.
Разом із prof. Nahoko Shindo, World Health Organisation, Geneva, Switzerland
Разом із prof. Nahoko Shindo, World Health Organisation, Geneva, Switzerland

У рамках конференції проведено цикл семінарів:

  1. Inhibitors of Viruses polymerases, Nucleoproteins and Accessory Proteins.
  2. New Inhibitors of Influenza NA and M2 Activities.
  3. Inhibitors of Virion Attachment/Fusion Proteins.
  4. Inhibitors of Seasonal and Emerging Threats.
  5. Monoclonal Antibodies and Therapeutics.
Територія студмістечка,  головний корпус  UT Austin Tower
Територія студмістечка, головний корпус UT Austin Tower

Інформацію подала аспірант кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією , шкірними та венеричними хворобами ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського Ярина Йосик.