Науковці ТДМУ розповіли про особливості психосоціальної реабілітації воїнів АТО

На базі Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні 11 червня відбулася конференція на тему “Психосоціальна реабілітація воїнів антитерористичної операції”, в якій взяли участь міські, районні та обласні лікарі загальної практики – сімейної медицини, терапевти, наркологів.

DSC_1813

Про “Надання психологічної, психотерапевтичної, психіатричної допомоги учасникам АТО” та “Шизоафективний розлад. Діагностику, клініку, сучасні методи лікування” розповіла доцент кафедри психіатрії, психотерапії факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького Надія Долішня.

DSC_1812

Із особливостями “Посттравматичного стресового розладу. Сучасними аспектами діагностики та лікування” ознайомила доцент кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Олена Венгер.

З доповіддю “Про стан надання психолого-психіатричної допомоги та медико-соціальної реабілітації учасникам АТО в умовах ТОККПНЛ” перед учасниками конференції виступила головний позаштатний психіатр ДОЗ ОДА Леся Косовська.