Викладачі ТДМУ виступили перед лікарями-неврологами

Нещодавно у Тернопільській обласній комунальній клінічній психоневрологічній лікарні відбулися переривчасті курси з лікарями-неврологами.

logo

У програмі заходу було передбачено обхід хворих в стаціонарі та доповіді викладачів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, зокрема професора кафедри інфекційних хвороб Василя Копчи «Токсоплазмоз. Етіологія. Патогенез. Клініка. Лікування. СНІД. Етіологія, патогенез, клініка, лікування» і доцента кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології Зої Салій «Дисциркуляторна енцефалопатія. Критерії постановки діагнозу, стратегія лікування».

DIGITAL CAMERA

Про актуальні поточні питання неврологічної служби області присутнім розповіла головний позаштатний спеціаліст-невролог Людмила Колеснікова.