Меню Закрити

Працівників ТДМУ із професійним святом привітав міський голова

З нагоди Дня медичного працівника 19 червня цього року в Українському домі «Перемога» відбулися урочистості за участю міського голови Сергія Надала, начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Ростислава Левчука, проректора з науково-педагогічної роботи ТДМУ Аркадія Шульгая, голови Тернопільської обласної профспілки працівників охорони здоров’я Володимира Кузіва. Пам’ятними подарунками та подяками були відзначені і працівники Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

dsc 084

dsc 041

dsc 106

«Це свято тих людей, які оберігають найдорожче для кожного, а саме здоров’я. Від імені всієї громади міста висловлюю щиру подяку всім лікарям та медичним працівникам за щоденну важку працю. Вам постійно доводиться турбуватися про здоров’я громадян, давати їм надію у найважчі хвилини. Від вашого професіоналізму залежить життя людини. Я сам виріс у сім’ї лікарів, тому знаю, наскільки відповідальною і важкою є ця робота. Це не стільки професія, скільки покликання і стиль життя. Тож зичу вам Господніх щедрот, любові і добра», – зазначив Сергій Надал.

dsc 097

dsc 100

Цього дня цінним подарунком було нагороджено завідувача кафедри акушерства та гiнекологiї навчально-наукового інституту післядипломної освіти, професора Аллу Бойчук.

dsc 088

dsc 080

dsc 077

dsc 073

dsc 069

dsc 067

dsc 063

dsc 059

dsc 057

Подяки та подарунки також отримали завідувач кафедри медичної біології, професор Лариса Федонюк, доцент кафедри гістології та ембріології Лідія Якубишин, старший викладач кафедри медичної біохімії Галина Шершун, завідувач кафедри наркології з клінічною фармакологією, професор Катерина Посохова, доцент кафедри патологічної фізіології Володимир Пелих, доцент кафедри хірургії навчально-наукового інституту післядипломної освіти Костянтин Поляцко, завідувач кафедри педіатрії навчально-наукового інституту післядипломної освіти, професор Наталія Банадига, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, професор Олег Слабий, доцент кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології Олена Венгер.

dsc 105 dsc 108

Після урочистого нагородження відбувся концерт за участі провідних виконавців нашого міста – Надії Гураль, Володимира Вермінського, Ігоря Яснюка та інших.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.