Меню Закрити

Упродовж тижня до ТДМУ подали заяви 4500 абітурієнтів

Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського 10 липня успішно розпочав цьогорічну вступну кампанію. За перший тиждень опрацьовано близько 4500 заяв від абітурієнтів, що свідчить про зростання популярності вишу, адже минулого року кількість бажаючих вступити до ТДМУ у цей же період становила 3500 осіб.

IMG_0971

Консультує голова приймальної комісії – ректор ТДМУ, професор Михайло Корда.

Тернопільський медичний університет створив сприятливі умови для своїх абітурієнтів – приймальна комісія працює у морфологічному корпусі, який розташований на головній вулиці в самому центрі міста. У дворі та в фойє будівлі встановлені інформаційні стенди з оголошеннями про графік роботи комісії, переліком документів, які необхідно подати абітурієнтам, інформацією про конкурс на цільові місця серед сільської молоді, про кількість бюджетних місць. Працівники приймальної комісії щодня оновлюють рейтинг абітурієнтів на стендах та сайті університету. На фасаді корпусу встановлено монітор, що дозволяє транслювати актуальні повідомлення, оголошення, необхідну для абітурієнтів інформацію.

IMG_0982

Традиційно найбільший попит мають напрямки «Лікувальна справа» і «Стоматологія», на які упродовж 6 днів прийому подано 2000 і 700 заяв відповідно. Потрібно зазначити, що цього року ТДМУ зможе прийняти більше студентів, адже ліцензійний обсяг для вітчизняних студентів на ці два напрямки збільшився: 450 і 150 місць порівняно з 350 й 100 у 2014-му. Є нововведення і на фармації – ТДМУ приймає абітурієнтів на перший і на другий курс як денної, так і заочної форми навчання. Тут потрібно сказати про те, що для вступу на всі напрямки на другий курс абітурієнти, які отримали освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, складають тести в акредитованому центрі незалежного тестування університету. За допомогою новітніх технологій під час підготовки білетів та перевірки робіт повністю виключений суб’єктивний фактор, тому оцінювання є абсолютно об’єктивним.

IMG_0484

Особливістю цьогорічної вступної кампанії вже можна назвати активізацію уваги до спеціальності «Здоров’я людини», популярним також є новий напрямок – «Сестринська справа» із освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

Активно подають документи ті абітурієнти, які отримали цільове направлення. У відповідності до квоти цільового прийому, наданої Міністерством охорони здоров’я України, Тернопільський медичний університет розширив географію сільської молоді, яка зможе навчатися в університеті. Так, цього року ТДМУ готуватиме для сільської місцевості спеціалістів з Житомирської, Кіровоградської, Миколаївської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Херсонської, Чернігівської областей.

Інформацію надано приймальною комісією.