Хроніка ювілейних літніх шкіл ТДМУ – презентації закордонних гостей і спортивні змагання

Х Міжнародні літні студентські школи в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського успішно реалізовують заплановану програму. Учасники заходу 22 липня в конгрес-центрі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» взяли активну участь у презентаціях польської та грузинської делегацій. Студенти Польщі і Грузії розповіли про свої країни, міста і вищі навчальні заклади.

Дівчата з Вроцлавського медичного університету підготували цікавий сюрприз для всіх. Вони приготували білий і червоний борщі, відтворивши таким чином кольори свого національного прапора. Дівчата розлили обидва борщі в окремі горнятка і пригощали ними всіх учасників літніх шкіл. Окрім того, вони провели конкурси на знання історії і культури Польщі, а також польських впливів і подій, пов’язаних з історією нашого міста. До речі, студенти ТДМУ проявили обізнаність в цьому, за що отримали невеликі сувеніри від організаторів презентації.

IMG_1092IMG_1115

Після цікавих презентацій молодь змагалася за призові місця з настільного тенісу і волейболу.

Попереду в учасників Х Міжнародних літніх студентських шкіл презентація від представників медичного університету Софії, сплав по Дністру, тематичні вечори.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.