Учасники літніх шкіл ТДМУ сплавилися по Дністру

Уже п’ятий рік поспіль хорошою традицією Міжнародних літніх студентських шкіл, які організовує Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського, став сплав по перлині нашого краю – річці Дністер. Цього року учасникам заходу пощастило з погодою, тому вони сповна змогли насолодитися мальовничими краєвидами Тернопільщини.

IMGP0664

IMGP0747

IMGP0773

IMGP0821

IMGP0900

IMGP0917

IMGP0931

IMGP0971

Мандрівка однією із найкрасивіших рік України пройшла з цікавими розповідями, частуваннями, виконанням пісень і ознайомленням із історичними пам’ятками. Ще дуже довго учасники Х Міжнародних літніх студентських шкіл згадуватимуть щедру українську вечерю в селі Устечко, професійність інструкторів і емоції, які були пережиті завдяки унікальному проекту ТДМУ.

DSC_0451

DSC_0506

Окрім того, молодь мала можливість детальніше ознайомитися з роботою медичного університету Софії, про що розповіли під час презентації його студенти. Вони також продемонстрували красу Болгарії і її столиці – Софії.

DSC_0580

DSC_0601

DSC_0522

DSC_0528 DSC_0554 DSC_0515

DSC_0556

DSC_0564

Студенти Національного фармацевтичного університету (Харків), Харківського національного медичного університету, Одеського національного медичного університету, Запорізького державного медичного університету також підготували цікаві презентації. Багатьом присутнім захотілося побувати в Одесі, Харкові, Запоріжжі.

Ось таким чином літні школи ТДМУ об’єднують Україну і світ!

Фотографії надав студент ТДМУ Роман Балич.