Колишні працівники ТДМУ – віддані патріоти України

Колишні працівники Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які сьогодні проживають далеко за межами нашої країни, активно допомагають бійцям АТО. Вони докладають максимум зусиль для того, аби забезпечити необхідним обладнанням та лікарськими засобами українські військові госпіталі. Завдяки цій допомозі лікарям на передовій вдається врятувати не одне життя. Нагадаємо, що чимало представників ТДМУ сьогодні виконують свій громадянський обов’язок на Сході України.

BoychukB&ArkhipovaN

_SAM5468 _SAM5497

Нещодавно колеги-медики Богдан Бойчук та його дружина Надія Архіпова, які раніше працювали в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського, в черговий раз передали до вузу гуманітарний вантаж з медикаментами та медичним обладнанням. Останнє дуже потрібне для роботи в медичних бригадах з надання невідкладної допомоги.

_SAM5499 _SAM5502

_SAM5503

Як розповіла доцент кафедри дитячих хвороб Тамара Воронцова, подружжя самотужки збирає все необхідне для госпіталів і надсилає його до України.

«Вони є щирими патріотами своєї країни, як і ті, хто сьогодні перебуває на фронті. Гуманітарний вантаж від Богдана Бойчука і Надії Архіпової уже розсортований по потребах для тих госпіталів, медичних бригад, медпунктів, де проходять службу наші працівники. Невдовзі всі ці речі будуть доставлені адресатам.

_SAM5507 _SAM5506 _SAM5501

Наші колеги також передали зонди для харчування немовлят. Цих засобів потребують дитячі лікарні країни, оскільки з їх допомогою можна врятувати життя новонародженим. Зонди будуть передані в дитячі лікарні», – додала Тамара Олександрівна.

Адміністрація університету висловлює щиру подяку Богданові Бойчуку та Надії Архіповій за віддане служіння батьківщині!

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.