Меню Закрити

ТДМУ отримав подяку за волонтерську діяльність від владики Нестора

Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор 12 серпня цього року вручив ректору Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професору Михайлу Корді подяку за допомогу в організації медичної служби під час роботи Всеукраїнського молодіжного православного табору “Вірля-2015”.

Изображение 132

Владика відзначив, що студенти 6 курсу ТДМУ Петро П’яла, Сергій Близнюк, Лілія Думенько і Любов Жила відмінно справилися із поставленими завданнями. За його словами, вони не лише професійно виконали обов’язки щодо медичного нагляду, а й провели просвітницьку роботу з учасниками табору, зокрема прочитали лекції на тему «Гігієна статевого життя», «Невідкладна допомога в надзвичайних ситуаціях» і провели курси масажу.

Untitled.FR12

Нагадаємо, що майбутні медики упродовж десяти днів проходили лікарську практику під час Всеукраїнського молодіжного православного табору «Вірля-2015». Захід відбувся на базі Свято-Юріївського монастиря, який розташований на хуторі Вірля Кременецького району Тернопільської області. Молоді люди також долучилися до допомоги воїнам АТО у формі плетення маскувальних костюмів.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.