Вітаємо науковця ТДМУ із присвоєнням звання “Заслужений винахідник України”

Нещодавно Президент України Петро Поршенко своїм наказом з нагоди Дня незалежності присвоїв звання «Заслужений винахідник України» завідувачу кафедри  онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професору Ігорю Галайчуку. Таке ж звання отримав і професор Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя Петро Кривий.

Нагадаємо, що Ігор Галайчук має 15 авторських свідоцтв і патентів на винаходи.

Ігор Йосипович є членом Американського товариства клінічної онкології, Європейського товариства медичної онкології, Європейського та Американського товариств хірургічної онкології, Європейської асоціації досліджень раку, Європейської асоціації онкологічної освіти, Нью-Йоркської АН (1995-1996, США), Всесвітньої медичної есперанто-асоціації та інших. У 2007 році очолив Тернопільське обласне товариство онкологів.

У 1999–2000 рр. став Фулбрайтським стипендіатом у галузі медичної освіти та онкології Інституту раку Піттсбурзького університету. У 2002 році був учасником наукового обміну міжнародної програми з дитячої онкології в м. Мемфіс (США).

Вітаємо Ігоря Галайчука із отриманням високого звання і бажаємо нових здобутків і звершень.