ТДМУ продовжує співпрацювати з Самаркандським медичним інститутом

З дружнім візитом до Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського завітали проректор з навчальної роботи Самаркандського медичного інституту (Республіка Узбекистан), доцент Ботир Юлдашев та керівник навчальної частини, завідувач кафедри інфекційних захворювань, доцент Наргіза Ярмухамедова. У розмові з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою гості передали вітання від ректора Самаркандського медичного інституту Азамата Шамсієва. Нагадаємо, що він є Почесним професором ТДМУ.

DSC_0005

Під час зустрічі мова йшла про можливості подальшої співпраці у різних напрямках. Зокрема друзі з Самарканда зацікавились можливістю участі студентів їхнього інституту у Міжнародних студентських літніх школах, які щорічно відбуваються на базі навально-оздоровчого комплексу «Червона калина». Значний інтерес у них викликали нововведення у навчальний процес, які передбачені у новому Законі України «Про вищу освіту». Велику увагу було приділено особливостям оцінювання знань студентів, методиці проведення іспитів на базі Центру незалежного тестування знань студентів. Гості цікавились також можливостями співпраці в науковій галузі, зокрема обміном магістрантами, можливістю виконання наукових досліджень на базі наших лабораторій, участь у спільних наукових проектах, можливість публікування своїх досліджень в наукових часописах ТДМУ. Ректор університету, професор Михайло Корда попросив гостей детальніше розповісти про їхню систему післядипломної освіти, яка у значній мірі відмінна від нашої, але є актуальною сьогодні для України.

 

????????????????????????????????????

DSC_0025

Гості відвідали навчально-науковий інститут морфології, де познайомились з організацією музею кафедр анатомії людини і патологічної анатомії з секційним курсом та судовою медициною.

Ще одним пунктом програми візиту було ознайомлення з відділенням інтенсивної терапії новонароджених, яке нещодавно відкрили у Тернопільській обласній дитячій клінічній лікарні.

DSC_0021

Приємним є те, що під час зустрічей вдалося напрацювати багато нових напрямків можливої співпраці у подальшому. Гості також запросили ректора ТДМУ, професора Михайла Корду відвідати Самаркандський медичний інститут.