Студенти-фармацевти ТДМУ організували гру з пейнтболу з нагоди Дня захисника України

Напередодні Дня захисника України,13 жовтня, студенти п’ятого курсу фармацевтичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського організували пейнтбольну гру на території клубу «Арсенал».

IMG_4966 IMG_4988

IMG_4979

«Цю спортивну подію ми водночас присвятили річниці створення Української Повстанської Армії. Для нас поєднання фізичної активності з патріотичним вихованням є важливим. Ідея проведення такого заходу належить завідувачу кафедри фармацевтичної хімії Ользі Поляк. Ми відразу відгукнулися на її пропозицію і вирішили гру в пейнтбол приурочити до 14 жовтня. Я і мої друзі мали змогу переконатися, що пейнтбол – це не тільки чудова розвага і відпочинок, а й добрий спосіб оздоровлення завдяки свіжому повітрю і якісному адреналіну в крові!», – поділилася враженнями учасниця заходу, студентка Тетяна Атаманчук.

IMG_4964 IMG_4965 IMG_4991

Майбутні провізори закликають всіх студентів університету спробувати себе в екстремальному відпочинку – пейнтболі – і отримати неймовірні емоції та незабутні спогади. Непогано було би також провести турнір з пейнтболу між командами факультетів університетів.