ТДМУ отримав подяку за реалізацію програми “Схід і Захід разом”

У серпні цього року в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського з ініціативи ректора, професора Михайла Корди була реалізована програма “Схід і Захід разом”, в якій взяли участь понад 20 студентів двох медичних вишів – Луганського і Донецького. Для цих вищих навчальних закладів минулий навчальний рік був особливо важким. Приємним сюрпризом для молоді зі Сходу стала можливість провести канікули на гостинній Тернопільській землі, зокрема в навчально-оздоровчому комплексі ТДМУ “Червона калина”. Програма була насичена сюрпризами – 4 екскурсії, фото-квест, вечірні ігри «Що? Де? Коли?» та «Хто зверху?», курси з домедичної допомоги, тренінги з психологом та ще багато цікавого. Детальніше є в минулих новинах на нашому сайті і на сайті ДНМУ (Стаття про програму “Схід і Захід разом” на сайті ДНМУ).

Нещодавно 12 студентів Донецького національного медичного університету імені М.Горького пройшли поглиблені курси з домедичної допомоги на базі навчально-наукового інституту медсестринства Тернопільського медуніверситету, що дало можливість молоді здружитися ще більше. (Про курси з домедичної допомоги).

За підтримку студентів ДНМУ ректор, професор Юрій Думанський цього вишу висловив подяку ректору ТДМУ, професору Михайлу Корді.

Лист подяки-1

Лист подяки-2

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.