Двоє студентів ТДМУ змагатимуться за звання кращого студента міста

Щорічно в Тернополі відбувається регіональний етап конкурсу «Кращий студент України». Цього разу позмагатися за звання кращого представники різних вишів зможуть 19 листопада о 17.00 в нічному клубі «Allure». Саме там 10 найкращих, найкреативніших та найхаризматичніших студентів області будуть демонструвати свої таланти, інтелект, ерудицію, вміння писати проекти. У конкурсі «Кращий студент Тернополя» візьмуть участь і двоє вихованців Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського – Денис Кошарський і Михайло Думнич. Обоє мають чималий досвід у громадській роботі, організації різних заходів, відзначаються активною громадянською позицією.

«Кращий студент України» — це всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс для подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства.

175

Минулого року у цьому конкурсі беззаперечну перемогу здобула студентка ТДМУ Богдана Перевізник. Богдані вдалося справити враження на журі і стати кращою. Власну презентацію вона подала англійською, польською, іспанською, грузинською і латинською мовою. Окрім того, презентувала авторський проект щодо того, як молоді медики можуть отримати доступ до різних можливостей для роботи і самовдосконалення в Україні і за кордоном. Сподіваємося, що і цього разу представники ТДМУ покажуть високий рівень

Організатором конкурсу є ВМГО «Студентська Республіка» та Тернопільський студентський магістрат. Захід відбудеться за підтримки департаменту сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА а також управління у справах сім`ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

Для визначення переможця в номінації «Кращий студент – комплексна характеристика» формується спеціальна експертна рада з авторитетних осіб у галузі освіти, молодіжної політики, представників влади та громадських діячів. Переможець буде представляти Тернопільську область на всеукраїнському етапі конкурсу.

Також будуть обрані кращі студенти регіону в номінаціях: «Кращий громадський діяч року», «Кращий талант року», «Глядацька симпатія вечора».

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.