Студенти ТДМУ отримали грамоти з нагоди Міжнародного дня студента

З нагоди Міжнародного дня студента 17 листопада в актовій залі Тернопільського національного економічного університету відбулося урочисте нагородження студентів різних вишів області. Цього дня четверо вихованців Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського отримали грамоти з рук голови Тернопільської обласної ради Василя Хомінця та голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни.

Спершу усі присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто поклав життя за незалежність та цілісність нашої держави під час Революції Гідності та АТО.

«Без сумніву, студентські роки – особливий етап у житті кожного. Мине час – і усі ви будете його згадувати, як найкращі і найяскравіші моменти. Та завжди пам’ятайте, що найголовніше завдання студента – вчитися, здобувати освіту, удосконалюватися. Нашій молодій державі потрібні ваші знання, завзяття та молодечий максималізм. Змінюйте нашу державу, працюйте заради її процвітання, заради прийдешніх поколінь. Нехай здійснюються усі ваші плани та задуми, а Небеса дарують кожному добру долю!», – звернувся до молоді Василь Хомінець.

DSC_7174

Загалом цього року спільними грамотами голови Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради було нагороджено 60 студентів вищих навчальних закладів Тернопільської області.

«Я вдячний кожному з вас, хто бере активну участь у житті міста і країни, ставить перед собою мету і наполегливо йде до її реалізації, – наголосив Степан Барна. – Бажаю вам натхнення, вневненості у собі, своїх силах і нових перемог!»

DSC_7222

Тарас Яцунський, Петро Вітюк, Михайло Денисюк, Ірина Токарчук – гордість ТДМУ. Ці майбутні медики неодноразово довели свою відданість обраній професії, проявили неабияку мужність і милосердя. Нагадаємо, що Михайло Денисюк і Ірина Токарчук входять також до громадської організації «Білі берети». Вони неодноразово рятували життя бійців на передовій, надаючи їм першу дорогу, а також постійно проводять тренінги та вишколи щодо навчання медиків-волонтерів і солдат азам тактичної медицини. До речі, Михайло Денисюк прибув на урочистості відразу з потяга, яким він приїхав з передової. Тарас Яцунський нещодавно повернувся з Лисичанська, де навчав цивільне населення домедичній допомозі. Петро Вітюк був мобілізований до лав Збройних сил України, коли його дитині не було ще двох місяців. Він служив у складі 24-ї механізованої бригади майже рік. Як зазначив Петро Вітюк, «роботи було дуже багато, особливо минулого літа десь у липні. Було дуже багато поранених та загиблих. Вивозили хворих через мінні поля, вертольоти до нас не долітали, бо боялися, що їх зіб’ють».

DSC_7271

Ми ще раз вітаємо наших студентів і бажаємо їм усіляких гараздів, а також того, аби невдовзі вони в мирній ситуації могли сповна виконувати свої лікарські обов’язки, зростали професійно і прославляли своїми здобутками рідну Альма-матер!

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.