Студенти ТДМУ відзначили другу річницю Євромайдану

Два роки тому студентська молодь зі всієї України зібралася на головному майдані країни з метою відстояти свій європейський вибір. Ніхто тоді не сподівався, що мирний протест завершиться побиттям протестувальників, а згодом і появою Небесної сотні. У ті нелегкі дні своєї активності не зменшували студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Чимало викладачів і майбутніх медиків віддано виконували свої лікарські обов’язки під час Революції Гідності. Згодом набутий досвід і бажання зберегти якомога більше життів в різних ситуаціях ініціативна молодь ТДМУ почала втілювати в рамках діяльності громадської організації «Білі берети», яку ж сама створила.

dwUB6hK3TGg

Тож, 20 листопада цього року усі студенти медуніверситету, які мали бажання відзначити другу річницю Євромайдану і вшанувати загиблих у теперішній борні за незалежність, прийшли на Театральний майдан у Тернополі. На сцені молодь встановила революційне піаніно, під супровід якого виконала гімн України та співала патріотичні пісні. До маршу також доєдналися сотні волонтерів, бійців АТО та їхні родини.

Як зазначили студенти ТДМУ, два роки тому вони стояли на Майдані не задля того, аби скинути Януковича, а щоб відстояти власну свободу і гідність. Більшість усвідомлює, що головна боротьба попереду, але кожен плекає надію, що житиме в європейській Україні.

Ayx2WG-2vO8 jD2Eik6kHmM SW4iH8bO7sc

Хочеться побажати всім активістам досягти своєї мети, збудувати таку країну, в якій вони могли би сповна реалізуватися як особистості і високопрофесійні фахівці.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.