Науковці ТДМУ проаналізували ситуацію захворюваності на ВІЛ/СНІД спільно з медичними працівниками Тернополя

Традиційно у Всесвітній день боротьби зі СНІДом науковці кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського організували тематичну зустріч з медичними працівниками Тернополя. Зокрема 1 грудня 2015 року вони обговорили актуальні питання і проблеми щодо цього захворювання з колективом Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні.

20151201_141519_cr

Разом розглядали питання профілактики інфікування ВІЛ медичними працівниками під час виконання професійних обов’язків, роздумували над покращенням якості надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим пацієнтам.

1234679

Активну дискусію працівників медичного закладу Тернополя викликала «Спільна програма ООН з підтримки протидії СНІД в Україні на 2012-2016 рр».

Зацікавила присутніх інформація про програму «Здорові міста» для боротьби з епідеміями СНІД, запроваджену МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», з якою ознайомила майбутній дерматовенеролог, лікар-інтерн Катерина Яворська.

20151201_150408

Лікар-інтерн Вікторія Накутна довела до відома  медиків ТОККПНЛ  «Рекомендації з лікування гепатиту С серед людей, які вживають ін’єкційні наркотики», які були затверджені 4-им Міжнародним симпозіумом з лікування гепатитів серед СІН (INHSU 2015), який відбувся 7-9 жовтня у Сіднеї (Австралія).

20151201_150509