Меню Закрити

У ТДМУ започаткували премію для кращих студентів

Цього року в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського з ініціативи ректора, професора Михайла Корди започатковано премію для студентів, які упродовж року були кращими в навчанні, спорті, науковій роботі, громадській діяльності тощо.

Основним завданням конкурсного відбору є виявлення та підтримка обдарованої молоді, активізація навчально-пізнавальної роботи, розвиток і реалізація творчих здібностей студентів, сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, формування національної свідомості у молоді, підвищення рівня професійної підготовки студентів. Кращих студентів комісія визначає у таких номінаціях: «За відмінні успіхи у навчанні», «За вагомі досягнення в науковій роботі» (премія імені І.Я. Горбачевського), «За активну громадянську позицію», «За вагомі досягнення в розвитку культури», «За вагомі досягнення у спорті», «За активну волонтерську діяльність».

IMG_0175

Щодо номінації «За вагомі досягнення в науковій роботі», то у ній визначають кращого студента, який упродовж року мав наукові здобутки, чималу кількість публікацій і доповідей, а також неодноразово брав участь у наукових конференціях та тематичних заходах. У номінації «За відмінні успіхи у навчанні» передбачається відзначення тих, хто має кращі показники в академічній успішності, а в номінації «За вагомі досягнення у спорті» – тих, хто здобув перемоги в спортивних змаганнях.

IMG_0180

Номінація «За вагомі досягнення в розвитку культури» призначена для тієї частини молоді, яка встигає, окрім навчання, розвиватися творчо, бере участь в мистецьких заходах чи організовує їх. Премія «За активну громадянську позицію» надається тим, хто своєю громадською діяльністю сприяє зміцненню держави, проявив патріотизм.

Оскільки в ТДМУ багато студентів займаються волонтерською роботою, то оргкомітет вирішив щорічно відзначати тих, хто зробив в цьому напрямку найбільше. Тож найактивніші волонтери-медики матимуть можливість отримати премію в номінації «За активну волонтерську діяльність».

IMG_0182

Також переможцям конкурсу вручатимуть такі відзнаки (грамоти, подяки): «Кращий студент-науковець ТДМУ», «Кращий студент-відмінник ТДМУ у навчанні», «Кращий студент-культурно-мистецький діяч ТДМУ», «За активну громадянську позицію», «Кращий студент-волонтер ТДМУ», «Кращий студент-спортсмен ТДМУ».

IMG_0189

Цього року під час засідання ректорату були відзначені студенти у вищезгаданих номінаціях. Вони отримали премії і подяки. Отже, відмінні успіхи в навчанні продемонструвала Зоряна Вівчар, активну громадянську позицію проявив Михайло Денисюк (член організації «Білі берети»). Щодо Михайла, то він неодноразово надавав домедичну допомогу бійцям на полі бою, разом з іншими учасниками ГО «Білі берети» навчав українських військових надавати самодопомогу і допомогу іншим колегам по зброї.

IMG_0183

Тетяна Іваніцька була кращою цього року в культурно-мистецькій роботі, зокрема видала авторську збірку віршів і неодноразово організовувала мистецькі заходи в ТДМУ. За вагомі досягнення у спорті оргкомітет преміював Ірину Турську, яка посіла перше місце у всеукраїнському чемпіонаті з пауерліфтингу Яна-Марія Ящишин отримала винагороду за активну волонтерську діяльність. Ця студентка є організатором волонтерського руху в університеті і продемонструвала відмінні лідерські здібності. Премію імені Івана Горбачевського кращого науковця отримав Віктор Міщанчук, який цього року здобув диплом І ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напрямку «Теоретична медицина».

IMG_0191

Для участі у конкурсі в 2016 році усім студетам потрібно просто на відмінно вчитися, бути активними в громадській і волонтерській діляьності, займатися спортом і цікавитися наукою. Заявки на здобуття премії потрібно подавати у листопаді наступного року у Центр виховної роботи та культурного розвитку. Детальнішу інформацію можна отримати в керівника цього підрозділу Ольги Яремчук.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.