Викладачі і студенти ТДМУ привітали колег колядками і щедрівками

Після завершення новорічно-різдвяних свят і канікул творчі представники Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського порадували всіх театралізованим дійством і щирою колядою. Учасники хору ТДМУ і драматичної студії «Арт-драмівці» розпочали свої віншування 11 січня цього року з адміністративного корпусу вишу. Потрібно зазначити, що виступ став приємним сюрпризом для всіх і створив святковий настрій на початку робочого тижня.

DSC_4321 DSC_4317

У виконанні викладачів і студентів прозвучали відомі і давні колядки та щедрівки, зокрема «Щедрик» в обробці Миколи Леонтовича, «Нова радість» в обробці Миколи Колеси, «Пречистая Діва» в обробці Володмира Якимця (керівника вокальної формації «Пікардійська терція»), авторська колядка «Народився Бог на санях» на слова Богдана-Ігоря Антонича та музику відомого сучасного кобзаря Василя Жданкіна. Гуртківці драматичної студії представили вертепне дійство і кожну роль зіграли майстерно та натхненно.

DSC_4419

DSC_4312 DSC_4343 DSC_4347 DSC_4349

DSC_4398 DSC_4405

«Вдячні вам за чудовий подарунок у вигляді колядування та вертепу. Ви всі – надія університету, а ще надія нашої України, адже бережете і популяризуєте національні традиції. Зі свого боку обіцяю і надалі підтримувати вас у творчій діяльності», – наголосив ректор ТДМУ, професор Михайло Корда.

DSC_4334 DSC_4339 DSC_4345

Зазначимо, що хор ТДМУ під керування студента другого курсу Ярослава Запотоцького поступово набуває чудової співочої форми і в майбутньому буде радувати ще не одним професійним виступом.

DSC_4351 DSC_4358 DSC_4361

«До цього дійства учасники хору готувалися упродовж двох місяців включно з канікулами. Викладачі і студенти завжди заняті, адже навчальний процес забирає багато часу і зусиль. Попри це вони знаходили час, аби прийти на репетиції. Перші спроби зібрати хор були ще позаминулого року. У 2015 році бажання співати виявило 45 осіб, а це вже досить солідна кількість. Викладачі і студенти займаються разом, що допомагає їм краще зрозуміти один одного. Ми радо приймемо і тих, хто ще захоче влитися в нашу співочу родину», – зазначив Ярослав Запотоцький.

До речі, юний керівник хору має музичну освіту, зокрема закінчив Тернопільське музичне училище імені С.Крушельницької, але бажання бути медиком взяло верх. В ТДМУ Ярослав отримав можливість поєднати здобуття омріяної професії з творчою реалізацією.

????????????????????????????

DSC_4438 DSC_4455 DSC_4461

DSC_4445

В університеті також діє драматична студія «Арт-драмівці», якою керує Світлана Матвіїшин. Свою діяльність гурток розпочав у жовтні 2015 року. Сьогодні шанувальники театрального мистецтва готують постановку, присвячену героям Небесної сотні, яку невдовзі побачать викладачі і студенти ТДМУ.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Відео Юліани Грубар.