Відбулося позапланове засідання Вченої ради ТДМУ

12 січня 2015 року під головуванням ректора університету, професора М.Корди відбулося позапланове засідання Вченої ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

????????????????????????????????????

Основним питанням порядку денного було підтримання кандидатури академіка Цимбалюка Віталія Івановича при обранні на посаду Президента НАМН України.

DSC_4583

З інформацією по цьому питанню виступив проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай А.Г.

DSC_4597

В обговоренні кандидатури академіка Цимбалюка Віталія Івановича виступили:

Завідувач кафедри патологічної анатомії з секційним курсом і судовою медициною, проф. Боднар Я.Я.

DSC_4609

Завідувач кафедри інфекційних хвороб з шкірними та венеричними хворобами член-кор. НАМН України, проф. Андрейчин М.А.

DSC_4613

Одноголосно було прийнято рішення про висунення кандидатури академіка Цимбалюка Віталія Івановича при обранні на посаду Президента НАМН України.

З інформацією про поточні справи виступив проректор з наукової роботи, проф. Кліщ І.М.

Інформацію подав вчений секретар Ілля Герасимюк.