Студмістечко ТДМУ стає сучасним кампусом

Керівництво Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського поступово перетворює Студмістечко вишу у повноцінний студентський кампус, де є відповідна інфраструктура, усі можливості для змістовного проведення вільного часу, навчання і занять спортом.

DSC_4903

«Ми враховуємо побажання молоді і по можливості реалізовуємо їх. Для нас важливо, аби студенти проживали в комфортних умовах і могли повноцінно готуватися до занять, а також дбали про свій культурний і фізичний розвиток. З цією метою адміністрація університету покращила побут студентів, облаштувала тренажерну залу та відремонтувала приміщення англомовної бібліотеки і медпункту. Ми також впорядкували територію довкола гуртожитків на вулиці Живова, зокрема встановили бруківку, 16 паркових світильників і 17 прожекторів та новітню систему відеоспостереження з режимом нічного бачення і високою чіткістю зображення. За усім, що відбувається на території Студмістечка, охорона спостерігає на моніторах», – розповів ректор ТДМУ, професор Михайло Корда.

DSC_3443

DSC_0622

DSC_3461

Він також зазначив, що на прохання ректорату ТДМУ Тернопільська міська рада передала у власність університету землю поблизу гуртожитків, зокрема зелені газони з боку вулиці Живова. За словами керівника ВНЗ, це дасть можливість встановити огорожу навколо Студмістечка. «Плануємо обгородити територію цього року. Окрім того, тут будуть облаштовані нові спортивні майданчики, аби молодь мала можливість пограти в волейбол чи міні-футбол. Ми докладемо всіх зусиль, щоб це був затишний студентський кампус з розвиненою інфраструктурою», – наголосив Михайло Корда.

DSC_3442 DSC_3455 DSC_3492

Як зазначив директор Студмістечка Юрій Балабан, упродовж останньої половини року багато чого змінилося в напрямку покращання умов проживання студентів і організації їхнього дозвілля. «Насамперед, було замінено всі старі вікна на енергозберігаючі. Це в свою чергу призвело до того, що в кімнатах стало тепло і студентам не потрібно додатково використовувати обігрівальні прилади. Ми не можемо щось кардинально змінити щодо опалення, оскільки тепло отримуємо з міської мережі. Відповідно нам потрібно вживати заходи щодо збереження теплоенергії», – розповів пан Юрій.

DSC_3351

Окрім того, на території Студмістечка триває робота над облаштуванням сучасного студентського клубу, де молодь зможе збиратися, аби обговорити якісь проекти чи важливі питання, випити кави чи чаю.

Ми уже повідомляли, що в гуртожитку №1 ще півроку тому розпочала свою роботу тренажерна зала. До речі, вона користується чималою популярністю в молоді. Сюди приходять займатися як українські, так і іноземні студенти. Звичайно, найбільше навантаження припадає на вечірні години, коли майбутні медики повертаються з навчання.

DSC_3314

DSC_3316

У гуртожитку №1 на повну потужність працює оновлена англомовна бібліотека, де також нещодавно був зроблений ремонт і встановлено нові меблі. Невдовзі читальна зала буде облаштована новими столами і настільними лампами, а робота бібліотекаря триватиме до 22.00.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.