Студентка ТДМУ представила Студраду університету на Всеукраїнському засіданні Ради представників студентського самоврядування при МОЗ України

Заступник голови Студентської ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, студентка 5 курсу стоматологічного факультету Олена Присяжнюк взяла участь у плановому засіданні Ради представників студентського самоврядування при МОЗ України, яке відбулося 4 лютого цього року в Запорізькому державному медичному університеті.

DSC_3267

DSC_3237

Голови студентських рад та їх заступники Буковинського, Вінницького, Донецького, Запорізького, Львівського, Національного імені О.Богомольця, Тернопільського, Харківського медичних університетів, Дніпропетровської медичної академії, Харківського фармацевтичного університету,  Української стоматологічної академії, Черкаського медичного коледжу, Запорізької та Київської академій післядипломної освіти зібралися, щоб обговорити результати внутрішнього моніторингу та рекомендацій щодо якості медичної освіти, спланувати роботу органів студентського самоврядування у ВНЗ МОЗ України.

DSC_3225

«Окрім цього, ми вирішували питання щодо створення інформаційного порталу Ради представників студентського самоврядування, на якому буде публікуватися вся інформація щодо її діяльності. Ми також обговорювали можливість відновлення обміну між студентами в Україні. Хотілося би стажуватися не тільки за кордоном, а й в інших медичних навчальних закладах нашої держави. Я вважаю, що це також сприятиме хорошому обміну досвідом, встановленню ділових і дружних контактів», – розповіла Олена Присяжнюк.

DSC_3345

Учасники засідання мали змогу ознайомитися з матеріальною базою університету, побувати в навчально-тренінгових та мультимедійних центрах, анатомічному театрі, оцінити умови проживання студентів у кампусі.

DSC_3313

Після оглядової екскурсії члени Ради представників студентського самоврядування при МОЗ України побували на комбінаті «Запоріжсталь», поспілкувалися з представниками молодіжної ради комбінату, з якою студентська рада ЗДМУ підтримує тісні контакти.

Загалом в нашої представниці залишилося чимало позитивних вражень, а корисною інформацією вона поділиться під час чергового робочого засідання Студради ТДМУ.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.