Відбулося засідання конференції трудового колективу ТДМУ

Конференція трудового колективу Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського відбулася 5 лютого цього року в актовій залі адміністративного корпусу.

????????????????????????????????????

Відкрив засідання голова профспілкового комітету університету, доц. П.Лихацький.

Шляхом відкритого голосування делегатами Конференції трудового колективу було обрано мандатну і лічильну комісії.

Протокол засідання мандатної комісії зачитала її голова, проф. С.Сміян.

DSC_7832

Після доповіді мандатної комісії було обрано робочу президію спільного засідання у складі ректора університету, проректора з наукової роботи і голови профспілкового комітету.

DSC_7934

По першому питанню порядку денного “Прийняття Колективного договору між адміністрацією ДВНЗ “Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України” та Первинною профспілковою організацією ДВНЗ “Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України” з доповіддю виступив голова первинної профспілкової організації, доц. П. Лихацький.

DSC_7849

По другому та третьому питаннях “Створення і затвердження комісії по трудових спорах ДВНЗ “Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України” шляхом відкритого голосування також було обрано її членів.

DSC_7903

DSC_7916

Щодо затвердження положення про комісію по трудових спорах Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського виступив ректор університету, проф. М. Корда.

DSC_7890

DSC_7920

З доповіддю “Внесення змін до Статуту ДВНЗ “Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України” виступив проректор з науково-педагогічної роботи, проф. А.Шульгай.

DSC_7930

У поточних питаннях доповів начальник юридичного відділу М.Люшненко, який наголосив на відповідальності працівників за свою поведінку, недопущення проявів корупції.

DSC_7942

Інформацію подав голова первинної профспілкової організації Петро Лихацький.