Меню Закрити

У ТДМУ відбувся кастинг конкурсу «СтудМіс ТДМУ 2016»

Кастинг конкурсу «СтудМіс ТДМУ 2016» відбувся 9 лютого цього року в головному корпусі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Загалом 33 дівчини подали заявки, аби поборотися за титул найкрасивішої студентки медуніверситету.

DSC_8255

DSC_7999 DSC_8013 DSC_8022 DSC_8028

Серед учасниць є дві представниці від спільноти іноземних студентів. Це Пріянка Тягі з Індії і Чідінма Джой Окоє з Нігерії. Першопрохідницею в цьому у 2014 році була нігерійка Ребекка Огунємі, яка своєю щирістю і граційністю підкорила глядачів і на загальноміському конкурсі здобула титул «Міс глядацьких симпатій».

DSC_8040

Зазначимо, що Пріянка Тягі вперше бере участь у подібному заході. Вона зазначила, що «спершу дуже сумнівалася, чи варто подавати заявку. Потім порадилася зі своєю мамою і вона підтримала мене в намірі спробувати свої сили. Після цього я заповнила анкету і надіслала організаторам. Я дуже хвилююся, але сподіваюся, що все буде добре. Звичайно, я постараюся поборотися за перемогу, адже це конкурс».

DSC_8121

На запитання про талант Пріянка відповіла, що вона вміє танцювати в стилі Болівуд і збирається порадувати глядачів хореографічною композицією під час основного конкурсу.

Чідінма Джой Окоє уже має досвід участі у конкурсі краси, зокрема у 2014 році вона перемогла «Міс асоціації студентів Нігерії» .

DSC_8123

«Навчаюся на другому курсі і вирішила взяти участь у цьому конкурсі. Це допоможе мені щось вдосконалити у собі, здобути новий досвід, показати свій талант. У 2014 році я була «Міс Асоціації студентів Нігерії». Чесно кажучи, була неймовірна щаслива, що змогла виграти цей титул. Проте це зовсім різні конкурси і тому готуватися потрібно серйозно. Я дуже рада, що участь зараз бере дівчина з Індії. Це дає мені певну підтримку. Окрім того, встигла познайомитися з українськими дівчатами, які є не тільки конкурсантками, а й членами оргкомітету. Наприклад, Оксана і Соломія допомагають нам з перекладом на англійську мову і дуже доброзичливо до нас ставляться. Це також додає впевненості. Я сподіваюся, що в мене буде більше друзів серед українців, бо мені подобається ваша країна, ваші люди і звичаї», – додала Чідінма.

DSC_8082

Цього вечора кожна учасниця справлялася з хвилюванням, намагалася якнайкраще представити себе і сподівалася на те, що потрапить у заповітну дванадцятку фіналісток. З тридцяти трьох конкурсанток журі обере лише одинадцять найкращих, а дванадцяту учасницю визначать шляхом голосування в Інтернеті.

DSC_8286 DSC_8297

DSC_8262 DSC_8263 DSC_8269 DSC_8272

DSC_8064 DSC_8079 DSC_8083

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.