Меню Закрити

Викладачі ТДМУ продовжують допомагати бійцям АТО

У черговий раз відбулася поїздка на Схід з гуманітарною допомогою для бійців окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ», яку організували викладачі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Найактивнішою в цьому питанні є доцент кафедри дитячих хвороб Тамара Воронцова. Вона нещодавно повернулася з фронту з новими враженнями і відчуттям виконаного обов’язку.

_SAM6339 _SAM6445 _SAM6447

«Хочу сказати, що багато друзів та колег долучилися до допомоги бійцям, за що всім висловлюю глибоку вдячність. Постійно радує і надихає наша українська діаспора в Канаді в особі Богдана Бойчука та Надії Архіпової. Вони передали гігієнічні засоби та медикаменти, перев’язувальні матеріали. Фінансово допомогли і мої колеги з кафедри дитячих хвороб. За зібрані кошти ми придбали протипростудні та протизапальні ліки, яблука, печиво. Скажу одне, наша увага і підтримка дуже потрібні військовим. Вони щоразу щиро радіють таким передачам і нашим приїздам, адже це ніби контакт з рідним домом», – зазначила Тамара Воронцова.

_SAM6454 jgn-bwmvCJo nfD5lzvJSwE

Колектив викладачів-волонтерів висловлює щиру подяку міському голові Тернополя Сергію Надалу та його команді в організації транспорту та фінансуванні поїздки.

IMG_20160203_142320

Також кафедра дитячих хвороб отримала подяку за надання гуманітарної допомоги від зведеної штурмової роти «Карпатська Січ».

Наснаги вам, шановні наші викладачі-волонтери!

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.