У ТДМУ відбулася зустріч з представниками патріотичних організацій

Цього тижня в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського відбулася зустріч представників націоналістичних організацій з адміністрацією вишу, студентським активом та головами асоціацій іноземних студентів.

IMG_1214

Метою зустрічі було налагодження співпраці ТДМУ з патріотичними організаціями, які діють в Тернополі.

Під час зустрічі гостей було детально ознайомлено з діяльністю медичного університету, контингентом іноземних студентів, які навчаються у виші, та шляхами контролю з боку адміністрації університету за дотриманням правил внутрішнього розпорядку і етичних норм поведінки іноземних студентів.

IMG_1204

Представники патріотичних організацій піднімали питання про повагу іноземними студентами до культурних цінностей нашого народу і дотримання ними законодавства України.

У ході жвавої дискусії проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай і декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський запропонували молодіжним лідерам подати свої пропозиції щодо проведення спільних заходів і кращої соціалізації іноземних студентів під час їхнього навчання ТДМУ. Координатором співпраці з громадськими активістами і медичним університетом призначено директора Центру виховної роботи і культурного розвитку Ольгу Яремчук.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.