Меню Закрити

Українські та іноземні студенти ТДМУ продовжують допомагати нашим військовим

Викладачі і студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського від початку бойових дій в Україні активно долучаються до допомоги тим, хто захищає східні кордони. Ось і цього разу українські та іноземні студенти ТДМУ разом з керівником Центру виховної роботи і культурного розвитку Ольгою Яремчук, керівником волонтерського руху Іванною Керничною та заступником декана факультету іноземних студентів Оленою Покришко відгукнулися на заклик волонтерів міста допомогти у ліпці вареників, які будуть відправлені на передову.

IMG_1569

IMG_1468 IMG_1507

«Вареники – це не лише пожива для організму, а й психологічна зброя. Нашим воїнам важлива будь-яка підтримка і допомога! Їм приємно і важливо знати, що про них турбуються тернополяни», – поділився своїм досвідом волонтер Андрій.

IMG_1477 IMG_1485 IMG_1520

Він додав, що саме тернопільських вареників найбільше чекають військовослужбовці, адже вони зроблені смачно і з любов’ю. Відповідно на них постійно є замовлення. Отже, 11 лютого свою часточку душі у традиційну українську страву вклали і представники ТДМУ.

Робота кипіла дуже жваво і натхненно. За допомогою досвідчених господинь студенти швидко зайняли свої позиції на кухні і кожен чітко виконував доручені йому обов’язки. Хлопці вправно розкачували тісто і нарізали заготовки, дівчата дбайливо загортали у варениці смачну начинку. Під час цієї натхненної роботи молодь розмовляла про життя, ділилася рецептами родинної кухні. Окрім того, частина дівчат і хлопців чистила і нарізала овочі для приготування салатів.

IMG_1534 IMG_1536 IMG_1563

«Такі акції не тільки допомагають нашим воїнам відчувати підтримку тилу, а ще й нам між собою тісніше здружуватися. До речі, багато ці кавового дізнався від іноземних студентів про їхні культурні традиції, ми знайшли з багатьох питань спільну мову. Якщо буде знову така можливість прийти на ліплення вареників, я долучуся обов’язково», – поділився враженнями студент Олександр Рибинський-Косман.

IMG_1548

IMG_1549

Зі свого боку Іванна Кернична запропонувала, аби на постійній основі студенти і викладачі ТДМУ приходили допомагати волонтерам міста у приготуванні смаколиків для солдатів. Для цього буде встановлено графік відвідування волонтерської кухні, адже приміщення не може вмістити великої кількості людей і водночас майже щовечора потрібні робочі руки. Усі бажаючі допомогти у ліпленні вареників, приготуванні салатів та іншого для воїнів АТО можуть звертатися до Іванни Зіновіївни.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.