Науковцю ТДМУ присвоєно звання “Заслужений винахідник України”

Під час колегії департаменту охорони здоров`я Тернопільської обласної державної адміністрації, яке відбулося 26 лютого, голова облдержадміністрації Степан Барна вручив державні нагороди представникам медичної галузі.

За значний внесок у державне будівництво, консолідацію українського суспільства, соціально- економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, активну громадську діяльність, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм з рук очільника області завідувач кафедри Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Ігор Галайчук отримав посвідчення про присвоєння почесного звання «Заслужений винахідник України» .