Ректор ТДМУ висловив подяку медичній службі УМВС у Тернопільській області

Ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Михайло Корда висловив подяку начальнику територіального медичного об’єднання МВС у Тернопільській області Михайлу Василишину, який співпрацює з нашим навчальним закладом упродовж п’яти років і постійно допомагає у проведенні різних конкурсів, чемпіонатів та розвитку екстреної медицини в Тернопіллі. Цього разу Михайло Володимирович посприяв студентській команді ТДМУ у наданні карети швидкої допомоги для участі у Всеукраїнському чемпіонаті бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Галицькі медичні ралі 2016». Змагання відбулися наприкінці лютого в Сколівському районі Львівської області на спортивній базі «Тисовець». Наші майбутні медики на рівних змагалися з професійними працівниками служб екстреної медичної допомоги. Їм вдалося увійти до десятки кращих команд серед двадцяти двох команд-учасниць.

IMG_2793

«Ми дуже вдячні Вам за допомогу і тривалу співпрацю з нашим університетом. Переконаний, що наше співробітництво у підготовці молодих кадрів у галузі екстреної медичної допомоги є потрібною для українського суспільства, адже від їхньої професійної роботи залежать життя людей. Ми плануємо і надалі розвивати домедичну допомогу і тактичну медицину, тому завжди раді бачити Вас нашими партнерами», – зазначив ректор.

IMG_2770

IMG_2758

Очільник вишу Михайло Корда запросив Михайла Василишина взяти участь у всеукраїнській конференції з оптимізації надання медичної допомоги на етапах евакуації, яка відбудеться у червні цього року на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» ТДМУ.

«Упродовж п’яти років ми тісно співпрацюємо з кафедрою медицини катастроф і військової медицини вашого університету, зокрема з її завідувачем, професором Арсеном Гудимою. Ми з радістю відгукнулися на Ваше прохання допомогти у підготовці команди з числа студентів для участі у зимовому чемпіонаті серед бригад екстреної медичної допомоги. Наш реанімаційний автомобіль і досвідчений водій допомогли молодим людям посісти гідне місце у турнірній таблиці.  Команда виступила досить вдало. Насправді ми всі дуже вболівали за них і щиро раді за їхній досить високий результат», – підкреслив Михайло Василишин.

IMG_2760

Він також додав, що і надалі планує співпрацювати з Тернопільським медуніверситетом, адже невдовзі на вулиці нашого міста вийде нова патрульна поліція, яка пройшла вишкіл у Львові в тренувальному центрі. В системі функціональної підготовки правоохоронцям постійно потрібно буде відпрацьовувати і покращувати навички з надання домедичної допомоги і самодопомоги. І в цьому начальник територіального медичного об’єднання МВС у Тернопільській області розраховує на підтримку ТДМУ.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.