Клінічний ординатор ТДМУ отримала державну нагороду від Президента України

Клінічний ординатор кафедри анестезіології та реаніматології Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Тетяна Потупалова напередодні Міжнародного жіночого дня отримала з рук Президента України Петра Порошенка заслужену нагороду – орден «За мужність» ІІІ ступеня. Наша відважна жінка-медик була мобілізована на військову службу до Збройних сил України у серпні 2014 року. Як лікар санітарного вертольоту «Мі-8» вона здійснила 92 вильоти та надала медичну допомогу понад 600 пораненим і хворим у зоні АТО.

bd68070642952d1fb79bba6665b26512_1457092756

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня також відзначено старших солдатів Яну Донцову (снайпера взводу вогневої підтримки розвідувального батальйону), Юлію Дунданову (санітарного інструктора роти), Ольгу Омельчук (яка, ризикуючи життям, надала медичну допомогу 20 пораненим військовим) та старшого солдата Юлію Семігайлову (снайпер, яка у форс-мажорних обставинах взяла командування відділенням на себе та забезпечила успішне виконання бойового завдання). Орден княгині Ольги ІІІ ступеня отримала старший сержант Галина Хмелівська (фельдшера рятувальної парашутно-десантної групи, яка здійснила понад 100 бойових вильотів та врятувала життя понад 350 військовим).

1457095941-6374

«З тими випробуваннями, які послав Україні Господь, країна перетворилася на націю воїнів, і роль та місце жінки в цьому є дуже особливими. У війни не повинно бути жіночого обличчя. Та сьогодні жінки разом з чоловіками боронять Україну проти російсько-терористичних військ в зоні АТО. Таких жінок – 1 тисяча 200 осіб.

Хотів би подякувати та вклонитися кожній з вас за доброту, чуйність, щирість, мудрість, турботу, надійність. За ваш патріотизм та любов до Батьківщини», – сказав Президент, побажавши присутнім жінкам щастя та добробуту.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Фото з офіційного сайту Президента України.