Відбулася зустріч ректора ТДМУ зі студентським активом

Чергова зустріч Студентської ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського з ректором вишу, професором Михайлом Кордою відбулася 10 березня цього року.

IMG_3250

IMG_3263

Спершу Михайло Михайлович ознайомив студентський актив з проробленою роботою з боку адміністрації вишу щодо покращення умов навчання і побуту студентів. Усі пропозиції і побажання молоді, які були висловлені під час попередньої зустрічі, були взяті до уваги і втілені в життя. Ректор також зазначив, що невдовзі в гуртожитку №3 буде створено ще одну спортивну залу, щоб майбутні медики мали більше можливостей для підтримування відмінної фізичної форми.

IMG_3271

Голова Студради Тарас Мороз від імені студентства ТДМУ подякував Михайлу Корді за турботу про молодь. «Хочу сказати, що всі студенти відзначають позитивні зміни, які відбуваються в нашому університеті. Вони відчувають підтримку і піклування про них», – додав Тарас Мороз.

IMG_3268

Він також відмітив у своєму виступі Івана Кальку за відмінну організацію Кубку ректора з міні-футболу та Андрія Михнюка за підготовку команди і перемогу в Кубку Шухевича.

IMG_3260

Дмитро Миронюк ознайомив присутніх з роботою інформаційного сектору Студради ТДМУ. Богдана Перевізник доповіла про напрацювання в секторі якості освіти.

IMG_3254

Михайло Думнич як керівник сектору організації дозвілля детальніше зупинився на проведених заходах і найближчих планах.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.