ТДМУ став членом Європейської асоціації університетів

Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського є одним з провідних університетів у галузі вищої медичної освіти в Україні. Нещодавно досягнення колективу ТДМУ були оцінені на високому рівні в колі європейських вишів, що дало можливість нашому навчальному закладу стати членом Європейської асоціації університетів.

лист

Європейська асоціація університетів (ЄУА) – це організація, що об’єднує понад 850 навчальних закладів з 47 країн. В рамках асоціації здійснюється співпраця та обмін інформацією, а також проведення спільних дослідницьких проектів.

Основна місія ЄАУ — сприяти розвитку гармонійної системи європейської вищої освіти та науково-дослідної роботи, надаючи активну підтримку своїм членам як автономним інституціям у розвитку якості навчання, викладання і дослідницької роботи. ЄАУ робить оцінку результатів дискусій, що проводяться на загальноєвропейському рівні і результати яких впливатимуть на роботу університетських асоціації на національному рівні, а також на окремих членів асоціації. Асоціація відіграє вирішальну роль у формуванні європейської вищої освіти та наукових досліджень.

Основні пріоритети роботи членів організації та ЄАУ формулюються у щорічному плані організації, а також у Празькій декларації, розробленій і прийнятій університетами-членами ЄАУ у 2009 році.

До таких пріоритетів належать:

  • побудова Європейської зони вищої освіти в рамках Болонського процесу
  • дослідження та інновації
  • інтернаціоналізація вищої освіти та наукових досліджень
  • підвищення якості роботи європейських університетів
  • відповідний менеджмент, автономія та стабільне фінансування

Вітаємо колектив ТДМУ із цим вагомим досягненням і відкриттям нових можливостей для розвитку освіти і науки!