Представники ТДМУ зустрілися зі студентами Чортківського державного медичного коледжу

Делегація викладачів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського на чолі з проректором з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професором Степаном Запорожаном 18 березня відвідала Чортківський державний медичний коледж з метою проведення профорієнтаційної роботи зі студентами випускних курсів.

До складу делегації також увійшли відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Григорій Загричук, декан стоматологічного факультету, доцент Світлана Бойцанюк, декан фармацевтичного факультету, доцент Дмитро Коробко, заступник декана медичного факультету, доцент Ігор Драч, викладач Тамара Рибалка.

Наші викладачі провели зустріч з директором Чортківського державного медичного коледжу, кандидатом медичних наук Любомиром Біликом, який розповів про успіхи колективу коледжу. Вони також ознайомилися з матеріальною базою закладу, відвідали декілька практичних занять і лекцій.

Згодом відбулася бесіда зі студентами закладу з метою їх ознайомлення з діяльністю Тернопільського державного медичного університету та умовами вступу до закладу у 2016 році.

Зі вступним словом звернувся директор коледжу Любомир Білик, який представив делегацію ТДМУ.

1 

Привітання від ректора Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професора Михайла Корди передав проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан, який у своїй доповіді також зупинився на основних здобутках університету.

2 

Відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Григорій Загричук ознайомив майбутніх абітурієнтів з переліком спеціальностей, за якими проводитиметься набір у ТДМУ, та умовами вступу у 2016 році.

3

Про особливості навчання на медичному факультеті розповів заступник декана, доцент Ігор Драч.

4

Декан стоматологічного факультету, доцент Світлана Бойцанюк ознайомила студентів коледжу з можливостями та досягненнями факультету.

5

Здобутки фармацевтичного факультету представив декан, доцент Дмитро Коробко.

6

З роботою ННІ медсестринства ознайомила викладач Тамара Рибалка.

7.1 7

Делегація висловлює подяку директору коледжу-партнера Любомиру Білику за надану можливість ознайомитись із закладом та провести профорієнтаційну роботу із студентами.

8

Інформацію подав Ігор Драч.