У ТДМУ відбувся День відкритих дверей

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського  20 березня відбувся День відкритих дверей. В актовій залі адмінстративного корпусу зібралися майбутні абітурієнти не лише з нашого краю, а й інших областей України.  Чимало юнаків і дівчат прийшли в супроводі батьків, з братом чи сестрою, або з друзями, які вже навчаються в нашому університеті і пишаються цим.

TDMU-Den-vidkr-dverei-16036100

TDMU-Den-vidkr-dverei-16036111 TDMU-Den-vidkr-dverei-16036117 TDMU-Den-vidkr-dverei-16036139

Усіх присутніх з правилами  цьогорічної вступної кампанії та умовами навчання в ТДМУ ознайомив проректор з науково-педагогічної роботи, професор  Аркадій Шульгай.

«Сьогодні у вас є можливість  більше довідатися про умови навчання в ТДМУ і отримати відповіді на питання, які вас цікавлять. Та спершу передаю вітання від ректора ТДМУ, професора Михайла Корди всім учасникам цієї зустрічі», – зазначив Аркадій Гаврилович.

TDMU-Den-vidkr-dverei-16036067 TDMU-Den-vidkr-dverei-16036071 TDMU-Den-vidkr-dverei-16036072

Він коротко ознайомив з історією становлення університету, його структурними підрозділами і досягненнями. Аркадій Шульгай наголосив на тому, що за результатами рейтингової оцінки діяльності вищих медичних закладів України  ТДМУ є лідером в організації освітнього процесу.

«У ТДМУ використовують найсучасніші технології навчання, в тому числі й інформаційні. Активно впроваджуємо симуляційні методи  навчання, закуплено достатньо манекенів-симуляторів і сьогодні студенти відпрацьовують на них практичні навички, на часі відкриття кафедри симуляційної медицини. Працює університетська лікарня, у планах – створення університетської стоматологічної поліклініки. ТДМУ – єдиний в Україні медичний виш, де запроваджено дистанційну форму підготовки медсестер-бакалаврів та магістрів. Університет є  учасником міжнародного проекту ERASMUS MUNDUS MEDEA, спрямованого на організацію академічних обмінів. Тільки в цьому семестрі більше 30 наших студентів стажувалися в провідних вищих медичних начальних закладах за кордоном. ТДМУ – єдиний в західному регіоні  медичний виш, що зберіг кафедру військової медицини, де студенти навчаються за програмою «офіцер запасу», – розповів Аркадій Шульгай.

TDMU-Den-vidkr-dverei-16036136

Відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Григорій Загричук докладно розповів про цьогорічні умови вступу до ТДМУ,  терміни і порядок  подачі документів.

TDMU-Den-vidkr-dverei-16036187

Про матеріально-технічну базу і умови навчання студентів медичного факультету, систему організації навчання інформував заступник декана медичного факультету, доцент Ігор Драч.

TDMU-Den-vidkr-dverei-16036225

Про навчання на стоматологічному факультеті, його профільні кафедри  розповіла декан факультету,  доцент Світлана Бойцанюк.

TDMU-Den-vidkr-dverei-16036246

Декан фармацевтичного факультету, доцент Дмитро Коробко  у своєму виступі зазначив, що вже відбувся 11 випуск провізорів денної форми і 4 випуск провізорів заочної форми навчання.  Кожен студент має можливість  отримати найновішу інформацію з питань фармацевтичної науки і практики, адже стати сучасним фахівцем без отримання сучасних фармацевтичних  знань неможливо.

TDMU-Den-vidkr-dverei-16036190

Директор навчально-наукового інституту медсестринства, доцент Світлана Ястремська  розповіла про ще одну професією, яку можна здобути в стінах нашого університету – професію  медсестри. Сьогодні медсестринство – це окрема галузь охорони здоров’я. На ринку праці затребувані спеціалісти з вищою освітою, тобто медсестри – бакалаври, медсестри – магістри, які можуть працювати в сучасних клініках  на посадах головних медсестер, старших медсестер, завідувати геріатричними центрами, хоспісами.

TDMU-Den-vidkr-dverei-16036168 TDMU-Den-vidkr-dverei-16036183 TDMU-Den-vidkr-dverei-16036185

Присутні переглянули відеофільм про ТДМУ, його структурні підрозділи і особливості організації освітнього процесу.

TDMU-Den-vidkr-dverei-16036289 TDMU-Den-vidkr-dverei-16036303 TDMU-Den-vidkr-dverei-16036306

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.