У ТДМУ відбулася студентська конференція до Дня боротьби з туберкульозом

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 24 березня цього року відбулася студентська конференція, присвячена розгляду актуальних питань з приводу подолання цього захворювання в Україні та світі.

DSC_7165

DSC_7190 DSC_7192 DSC_7195

????????????????????????????????????

Студент четвертого курсу Мартін Камбала розповів про ситуацію щодо туберкульозу в Намібії.

DSC_7202

Студентка четвертого курсу Джуліет Кусі-Боатенг проаналізувала шляхи поширення, ефективність методів боротьби з туберкульозом в Гані.

DSC_7229

Лікар-фтизіатр Назар Гладиш продемонстрував результати дослідження захворюваності на туберкульоз в пенітенціарній системі України.

DSC_7250

Студент четвертого курсу Петро Табас представив доповідь «Проблема медикаментозної стійкості у хворих на туберкульоз в Україні».

Наприкінці всі присутні переглянули відеофільм про курс фтизіатрії.

DSC_7258

«Подібну конференцію ми організовуємо упродовж семи років. Дуже важливо, щоб студенти детальніше ознайомлювалися з ситуацією щодо захворюваності на туберкульоз. Приємно, що сьогодні в гості до нас завітали учні ТНВК медичного ліцею №15, багато з яких в майбутньому оберуть професію лікаря», – розповів завідувач курсу фтизіатрії кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії, професор Леонід Грищук.

DSC_7261 DSC_7272

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.