Вітання з нагоди свята Христового Воскресіння для студентів католицького обряду від деканату іноземних студентів ТДМУ

Дорогі друзі!

У цей благословенний час дозвольте щиро привітати зі святом світлого Христового Воскресіння усіх, хто святкує його у ці дні.  Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого. Тож нехай Божа милість та благословення оросять ваше життя. Зичимо усім  вам гарного настрою, відмінного здоров’я, незмінного успіху та здійснення усіх задумів, мирного неба!

Христос воскрес!

Dear students

Easter brings fun, Easter brings Happiness, Easter brings God’s endless blessings, Easter brings love and the freshness of spring. May you feel the hope of new beginning during this joyful Easter holiday. Best wishes to all of  you and your families this Easter. May your life be blessed with joy and prosperity.

Happy Easter!

Sincerely, Dean of the Foreign Students Faculty